Rüyada Yük görmek tabiri yorumu nedir?

Rüyada Yük görmek tabiri yorumu nedir? Tüm İslami Rüya Tabirleri

İhya: İnsanın kendi sırtında gördüğü ağır yük günaya yahut kötü komşuya, Ağır yük kadın için gebeliğe yahut kötü kocaya, Boyun ve omuzda görülen yük kişinin işlediği günahlara, Odun yüklenmek gıybet ve dedikoduya; Hayvan ve diğer araçlara yüklenen yük, kendi eevine geliyor yada kendine ait ise mal ve dünyalığa, kendinden gidiyorsa gidiyorsa üzüntü ve kedere yahut dünya yükünün hafiflemesine; Her çeşit yükü indirmek indirmek, tanıdık olsun olmasın herkese iyilik etmeye ve sadaka vermeye delalet eder.


Molla Cami: Rüyada insanın sırtında gördüğü yükün ağır olması, kötü ve yaramaz tabiatlı komşuya işarettir. Bazen de ağır yük, günaha işarettir.Kadın için rüyada ağır yük, gebelik veya şerli kocadır.Ağır bir yük yüklendiğini gören kimse yaramaz komşusundan tahammül edebileceği bir eziyete giriftar olur. Boyun ve omuz üzerinde görülen yük, günahtır. Rüyada doğmuş çocuğu yüklenmek, o çocuk için rahata ve yüklenen kimse için de çetinlik ve meşakkata işarettir.Odun yüklendiğini gören kimse, gıybet ve arabozuculuk yapar.


Nablusi: Rüyada insanın sırtında gördüğü yükün ağır olması, kötü ve yaramaz tabiatlı komşuya delalet eder. Bazen de ağır yük, günaha delalet eder.Kadın için rüyada ağır yük, gebelik veya şerli kocadır.Ağır bir yük yüklendiğini gören kimsenin yaramaz komşusundan tahammül edebileceği bir eziyete delalet eder.Boyun ve omuz üzerinde görülen yük, günahtır.Rüyada doğmuş çocuğu yüklenmek, o çocuk için rahata ve yüklenen kimse için de çetinlik ve meşakkata delalet eder.Odun yüklendiğini gören kimse, gıybet ve koğuculuk yapar ve yalanı olan şeyleri yapar.


İslami Rüya Tabirleri

        
 

Güzel Sözler

Beytullah Hoca
 

Basında Biz


 

İletişim İmkanları