Rüyada Kumar görmek tabiri yorumu nedir?

Rüyada Kumar görmek tabiri yorumu nedir? Tüm İslami Rüya Tabirleri

İhya: Kumar oynadığını görmek bir meseleden dolayı münakaşa etmeye ve düşmanlığa yahut geçersiz bir iş yapmaya, Kumarda bilinen birini yenmek, uyanıkken o kimseye galip gelmeye, Kumar oyununu görmek hile ve düzen kurucularına, batıla çanak tutan kimselere dellalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Oyun, Oyun Kağıdı.)


Molla Cami: Rüyada kumar oynamak, batıl bir işte bulunmaya İşarettir.Rüyada kumar oynayarak bir adama galip gelen kimse, o adama uyanıkken galip gelir. Rüyada kumar oynamak, düşmanlık ve münakaşadır.


Nablusi: Rüyada kumar oynamak, batıl bir işte bulunmaya delalet eder. Rüyada kumar oynayarak bir adama galip gelen kimse, o adama uyanıkken galip gelir. Rüyada kumar oynamak, düşmanlık ve münakaşadır.


Seyyid Süleyman: Rüyada kumar oynamak; her halükarda zahmete, tartışmaya ve düşmanlığa işarettir. Kumarda kazanan, hayatta da galip gelir.Cafer-i Sadık bu rüyayı şunlarla tabir ediyor. Batıl ve günahla iştigal, ayıplanmak, harp, düşmanlık ve bıçakla yaralama.Oynanan kumara katılmadığını görmek; hayıra meyyal olmaktır yani iyiliğe yatkın olmaktır. Kumar oynadığını gören, yolculuğa niyeti varsa, bundan vazgeçmelidir.


İslami Rüya Tabirleri

        
 

Güzel Sözler

Beytullah Hoca
 

Basında Biz


 

İletişim İmkanları