Rüyada Attar Baharatçı görmek tabiri yorumu nedir?

Rüyada Attar Baharatçı görmek tabiri yorumu nedir? Tüm İslami Rüya Tabirleri

İhya: Güzel bir adla anılma, övülme, ilim ve hidayettir. ( Ayrıca Bakınız; Güzel Koku.)


Molla Cami: Rüyada attar görmek, ölüm, abid, zahid ya da edip bir kimseye işaret eder. Attar görmek, ilim, hidayet, medhiye ve güzel bir şekilde anılmaya işaret eder.


Diyanet: Rüyada attar görülmesi iyiye yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında kendisini attar olmuş görmesi; toplumun iltifatına, saygı ve hürmetine ve medhu senasına sebep teşkil eden bir işe girişeceğine yorumlanır. Rüyanızda bir attar ile samimi olduğunuzu görmeniz; ahlâkınızın güzelliğine, cömertlik ve yardımseverliğinize delalet eder. Bir başka tabire göre rüyada attar görülmesi; sevinç ve huzura kavuşulacağına işaretle yorumlanır.


Nablusi: Rüyada attar görmek, ölüm, abid, zahid ya da edip bir kimseye delalet eder. Rüyada attarla oturup sohbet eden kimse, attarın delalet ettiği kimseden edeb öğrenir veya güzel bir medh'e, fe¬rahlık ve sevince erişir. Ancak bullarla tütsülenir ise, bu halde rüya mezkûr tabire delalet etmez. Çünkü buhar korkunç ve sıkıntılı bir şe¬kilde anılma ve övülmeye delalet eder. Bazı tabirciler, attar kuaför bir kadına delalet eder, dediler. Attar görmek, ilim, hidayet, medhiye ve güzel bir şekilde anılmaya delalet eder.


İslami Rüya Tabirleri

        
 

Güzel Sözler

Beytullah Hoca
 

Basında Biz


 

İletişim İmkanları