Aksuvital Kudret Narı Macunu

Aksuvital Kudret Narı Macunu Tüm Ürünler

Kudret Narı Nedir :

   Latince ismi Momordica charantia olan sarı çiçekli, parçalı yapraklı, tırmanıcı ve bir yıllık otsu bir bitkidir. Bu bitkinin 10-15 cm uzunlukta, iğ biçiminde, üzeri pürtüklü, önce yeşil ve sonra parlak sarı veya turuncu renkli meyveler vermektedir. Anavatanı hindistandır, tropik iklimli bölgelerde yetiştirilmektedir, ancak şifalı özelliğine inanıldığı için Güney Amerika da da tarımı yapılmaktadır. Amazonda insanlar bu bitkiyi yemek için bahçelerinde yetiştirmektedirler. Bitki protein, triterpenler, çeşitli enzimler, saponinler, caratenoidler, steroidler ve alkaloidler içermektedir. Propolis , işçi arıların bitkilerin filiz ve tomurcuklarından topladığı,enzimlerle biyokimyasal değişikliğe uğratarak oluşturdukları, kaynağına bağlı olmak üzere 150-200 farklı bileşik içeren organik bir üründür.

Kudret Narı Faydaları :

   Kudret narı; doktor kontrolünde muayne olduktan sonra şikayetiniz sonucu belirtilen; kolit, ülser, 12 parmak, gastrit, asit fazlası gibi mide bağırsak sistemine bağlı tüm hastalık tanıların da alternatif bir besin takviyesidir. Bağırsak tembelliğini gidermeye ve hücre yenilemeye yardımcı özelliği vardır.

Ürün Kullanımı

Aksuvital Kudret narı macunu’nu, öğünlerden 15 – 20 dk. önce sabah, öğle ve akşam 1 tatlı kaşığı alınması tavsiye edilir.

Uyarı

Hamile bayanların kullanmaları tavsiye edilmemektedir. Günde 3 kaşıktan fazla yenmemelidir.

Garanti bantı olmayan sahte ürünlerden uzak durunuz.


Bu Ürüne Ait Tanıtım Videosu:

        
 

Güzel Sözler

Beytullah Hoca
 

Basında Biz


 

İletişim İmkanları